Jeżeli masz ochotę na wakacje na najwyższym standardzie, z nieograniczoną liczbą możliwości, to właśnie nasza luksusowa oferta spełni Twoje oczekiwania. Dzięki nam będziesz mógł skorzystać z dubajskiej przygody jak prawdziwy Szejk. Zabierzemy Cię z dowolnego miasta w Polsce prywatnym odrzutowcem, do najbogatszego miasta na świecie, gdzie spędzisz swój pobyt w luksusowym hotelu Burj Al Arab, czyli słynnym „żaglu”. Prywatne lądowisko dla helikoptera, prywatny kucharz i apartament wielkości 200m2? Tak, to wszystko jest możliwe w najsłynniejszym hotelu na świecie. Potrzebujesz więcej? Zorganizujemy dla Ciebie skok ze spadochronem z najwyższego budynku świata lub powietrzne nurkowanie – Sky Dive Dubai. Smak luksusu… to coś czego pragniesz w swoich marzeniach.

Przykładowy ośrodek z oferty:

BURJ AL ARAB JUMEIRAH 5*
Adres: Jumeirah St. , Dubaj,

Zjednoczone Emiraty Arabskie

strona www: www.jumeirah.com

Obiekt Burj Al Arab Jumeirah jest jednym z najbardziej luksusowych i najdroższych hoteli na świecie. Zlokalizowany w samym sercu największego miasta w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, stał się wizytówką Dubaju. Hotel jest częścią kompleksu Jumeirah Beach Resort, a charakterystyczny budynek w kształcie żagla został zlokalizowany na wyspie, około 280 metrów od lądu.

Hotel Burj Al Arab Jumeirah oferuje zakwaterowanie w luksusowych apartamentach z widokiem na morze, dostęp do 9 restauracji – w tym jednej pod wodą – oraz usługi SPA. Do obiektu można dotrzeć helikopterem lub limuzyną Rolls-Royce, prowadzoną przez szofera.

Goście mogą korzystać z posiłków przygotowanych na ich specjalnie życzenie przez osobistego kucharza. Goście z Polski chwalą obiekt za wyjątkową jakość jedzenia, indywidualne podejście przez obsługę do każdego klienta oraz wyjątkowe SPA.

CENNIK LUXURY: OD 37,000 PLN (7 DNI) | CENNIK INNYCH OPERATORÓW: OD 45.000 PLN (7 DNI)