Gdyby ktoś chciał się nas zapytać o egzotyczną przygodę, najprawdopodobniej wskazalibyśmy rajskie domki na plaży w Tajlandii czy kurorty usytuowane na Oceanie Indyjskim. Jeżeli chcesz zamieszkać w jednym z drewnianych apartamentów postawionych na wodzie to właśnie ta oferta jest idealna dla Ciebie. Drinki przygotowane w kokosie, wachlowanie przez obsługę czy zdobiące krajobraz palmy to właśnie domena Polinezji Francuskiej, Karaibów czy Indonezji. Sprawdź jak smakuje prawdziwa egzotyka.

Przykładowy ośrodek z oferty:

SOFITEL BORA BORA MARARA BEACH RESORT 4*
Adres: Nunue, Bora Bora, Vaitape 98730 

Polinezja Francuska

Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort oferuje prywatne bungalowy na plaży oraz na wodzie. Każdy z nich posiada klimatyzacje, taras z leżakami oraz bezpłatny minibar z dostępem do różnego rodzaju napojów gazowanych, piwa oraz wody.

W obiekcie funkcjonuje restauracja z widokiem na lagunę, która wieczorami zaprasza na wieczory tematyczne, na których serwowane są lokalne specjały. Na plaży goście hotelowi mają dostęp do baru, gdzie popołudniami serwowane są przekąski a wieczorem wyśmienite koktajle.

Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort to prawdziwy luksus oferujący możliwość zamieszkania w komfortowych warunkach na wodzie. To także jeden z tych obiektów, z których zdjęcia można podziwiać w internecie pod hasłem „najlepsze rajskie wyspy na świecie”. Dodatkowo marka Sofitel gwarantuje międzynarodowy standard hotelowy z doskonałą obsługą i indywidualnym podejściem do każdego z gości.

 
CENNIK LUXURY: OD 9.100 PLN (7 DNI) | CENNIK INNYCH OPERATORÓW: OD 11.800 PLN (7 DNI)