Marzy Ci się mecz Ligi Mistrzów na żywo? Chcesz poczuć emocję w „Teatrze Marzeń” lub na „Santiago Bernabeu”? Spełnimy każde sportowe marzenie, dostarczając Cię prywatnym odrzutowcem na wybrany mecz lub wydarzenie sportowe. Nie ograniczymy się do piłki nożnej i do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Skoro nie futbol to może zamach spalonej gumy i tor Formuły 1 z bliska? Monza, Abu Dhabi czy Monako… w każdym z tych miejsc znajdzie się dla Ciebie wyznaczony sektor.

Przykładowy ośrodek z oferty:

HOLIDAY INN MADRID BERNABEU 4*
Adres: Plaza de Carlos Trias Bertan,4, 28020 Madryt 

Hiszpania

Holiday Inn Madrid Bernabeu położony jest naprzeciwko stadionu Realu Madryt – Santiago Bernabeu. Obiekt znajduje się w finansowo-biznesowej dzielnicy stolicy Hiszpanii, nieopodal zabytkowej dzielnicy miasta gdzie znajdują się liczne bary oraz restauracje.

W ofercie „Sportowe emocje” oferujemy klientom możliwość uczestniczenia w najważniejszych wydarzeniach sportowych w Europie oraz na świecie. Ostateczna cena pakietu wyjazdowego jest uzależniona od terminu oraz rodzaju rozgrywek, dlatego przygotowujemy ją indywidualnie dla każdego klienta.

 
CENNIK LUXURY: OD 1.400 PLN (3 DNI) | CENNIK INNYCH OPERATORÓW: OD 2.000 PLN (3 DNI)