Luxury Holiday, oprócz swojej podstawowej działalności, jest także oficjalnym biurem firmy Wakacyjny Świat, która jest ogólnopolską siecią Biur Podróży działających pod wspólną marką, w ramach grupy Wakacje.pl S.A. Dzięki tej współpracy klienci Luxury Holiday zyskują dostęp do: imprez turystycznych największych polskich touroperatorów, biletów lotniczych regularnych i tanich linii lotniczych, rezerwacji hotelowych w kraju i na świecie, rejsów, ofert wynajmu samochodów oraz pakietów ubezpieczeniowych.

Podstawowym celem i zadaniem Związku jest ochrona, obrona praw, dóbr osobistych i reprezentowanie interesów, w tym gospodarczych, organizatorów turystyki i pośredników turystycznych wobec organów władzy i administracji rządowej, organów samorządu terytorialnego, gospodarczego, zawodowego, związków zawodowych lub innych organizacji, w tym społecznych, gospodarczych lub zawodowych. 29 czerwca 2011 r. w hotelu Radisson BLU w Warszawie odbyło się Zgromadzenie Założycielskie PZOT.  Wśród członków znajdują się najwięksi polscy touroperatorzy m.in. ITAKA, Neckermann, Rainbow Tours, Triada, TUI Poland czy Wezyr Holiday Service. 

Klub Integracji Europejskiej  – powstał z inicjatywy środowisk gospodarczych. Głównym celem jego działalności jest integracja środowiska przedsiębiorców oraz szerzenie idei odpowiedzialnego biznesu w Polsce. Dzięki takim fundamentalnym założeniom członkowie klubu poprzez wzajemne wspieranie się, promocję, czy wymianę doświadczeń przyczyniają się do budowania mostu porozumienia w biznesie. Do KEI należą m.in Aviva, Mennica Polska, PKO BP czy Wars.

HELLAS TRAVEL – Biuro Podróży Hellas Travel to ekspert w wyjazdach wypoczynkowych, objazdowych oraz grupowych. Firma od lat wprowadza na polski rynek niedostępne dotąd destynacje. Są one nienaruszone przez masową turystykę. Wyspy znajdują się na morzu egejskim i wchodzą w skład Cyklad. Hellas oferuje regularne wyjazdy na Paros, Milos, Naxos, Mykonos, Andros i Santorini. W ofercie tej firmy znajdują się również wycieczki objazdowe oraz rejsy na pokładach luksusowych statków wycieczkowych. Ideą wycieczek Hellas Travel jest połączenie wypoczynku na kilku wyspach, pokazując tym samym prawdziwy obraz kraju w którym spędzacie Państwo swój urlop.
Mouzenidis Travel – Firma Mouzenidis została założona w roku 1995. Przez 23 lat wyrosła na lidera turystyki przyjazdowej w Grecji. Główna siedziba Mouzenidis Travel znajduje się w Grecji, w mieście Saloniki, ale filie biura działają również w: Atenach, Riwierze Olimpu, na Chalkidiki, Peloponezie i na wielu greckich wyspach. Regionalna sieć firmy stale zwiększa liczbę oddziałów i na dzień dzisiejszy jest ich ponad 80 w różnych krajach i ta liczba nadal rośnie.

Hotelston – serwis zajmujący się rezerwacją zakwaterowania wyłącznie dla biur podróży, linii lotniczych, i touroperatorów. Platforma oferuje dostęp do ponad 350 tys. obiektów hotelowych, w ponad 15 tys. miejsc na całym świecie. Internetowy system rezerwacji jest niedostępny dla klienta indywidualnego przez co oferuje firmom z branży turystycznej bardzo korzystne ceny, niższe nawet o 50 proc. niż w ogólnodostępnych serwisach turystycznych. Hotelston umożliwia także rezerwacje transferów.

System przeznaczony m.in. dla organizatorów turystyki. Lider na rynku w skali globalnej, który pozwala na najszybszy dostęp do najbardziej odpowiednich produktów turystycznych na całym świecie. W bazie HotelsPro znajduje się 600 tys. obiektów noclegowych na całym świecie, ponad 15 tys. dodatkowych usług jak np. wstęp do muzeum czy lot balonem, a to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach pozwalających klientom oferować swoje usługi w najbardziej atrakcyjnych stawkach na świecie.
Bedsonline.com – platforma rezerwacyjna dla touroperatorów oraz agentów podróży. Serwis oferuje bardzo duże zniżki oraz najkorzystniejsze oferty na rynku, posiadając ponad 3 tys. obiektów na świecie na wyłączność. W systemie można także rezerwować aktywności związane z wypoczynkiem na miejscu, transfery oraz wypożyczać samochody.

Pierwszy w Polsce niezależny konsolidator biletów lotniczych. Podstawową rolą Hurra jest dystrybucja oferty linii lotniczych oraz jej sprzedaż biurom podróży non-IATA czy też portalom internetowym w skali hurtowej. Firma posiada ponad 20-letnie doświadczenie, stabilną pozycje finansową, doskonale wykwalifikowaną kadrę kasjerów lotniczych oraz elastyczne podejście do wymagań swoich partnerów. Klienci zyskują dostęp do narzędzi niezbędnych dla dokonywania rezerwacji m.in. – IBE (interent booking engine) oraz systemy GDS (Amadeus, Sabre, Wordspan, Galileo oraz Fare logix).

Polish Travel Quo Vadis, od 1990 roku, zajmuje się kompleksową obsługą podróży służbowych i prywatnych oraz organizacją wydarzeń specjalnych z sektora MICE. Od 1997 roku firma należy do elitarnego grona agentów IATA oraz jest członkiem Polskiej Izby Turystyki. Klientom gwarantuje wysoką jakość usług oraz bezpieczeństwo prawne.

Grand Holidays – hiszpańska marka hotelarska z 20-letnim doświadczeniem w branży wakacji klubowych. Grand Holidays posiada swoje obiekty na Gran Canarii, Fuerteventurze, Lanzarote oraz na Teneryfie.

Club Marina – 4-gwiazdkowy hotel zlokalizowany w pięknej i spokojnej okolicy Costa del Silencio na Teneryfie. Wieloletni partner RCI.

Visit Poland is Destination Management Company operating in Poland and Central Europe. Besides being DMC Poland and DMC Central Europe, Visit Poland is Professional Conference Organiser PCO Poland, who offers wide range of services, as a full licence tour operator for groups and individual travellers.