Masz dość miejskiego zgiełku, zatłoczonych kurortów turystycznych albo po prostu swój wypoczynek chcesz spędzić w zgodzie z natura – w ciszy i spokoju? Domki na drzewach niczym z dziecięcych marzeń, a może Park Krugera i przebywanie wśród dzikiej natury? To wszystko jest w zasięgu Ciebie i twoich możliwości. Wyobraź sobie przejażdżkę samochodem terenowym po safari, a wokół biegające lwy i gepardy…

Przykładowy ośrodek z oferty:

ROYAL KRUGER LODGE & SPA 4*
Adres: 1235 Oribi Ave, Marloth Park, 

Republika Południowej Afryki

Royal Kruger Lodge & Spa oferuje standard 4-gwiazdkowego obiektu z dostępem do usług SPA. Hotel łączy ze sobą dzikość okolicy, z cywilizowanymi warunkami noclegowymi. Hotel graniczy z Parkiem Narodowym Krugera wzdłuż rzeki Crocodile, w samym sercu buszu, około 440 km od Johannesburga.

Obiekt dysponuje ogrodem z basenem, restauracją oraz barem, oferując elegancko urządzone pokoje z odkrytymi belkami stropowymi, krytym strzechą dachem i drewnianymi podłogami. Wszystkie z nich są wyposażone w klimatyzacje.

Hotel oferuje szereg usług, w tym przejażdżkę z przewodnikiem lub spacer po parku Krugera, a jednodniowa wycieczka do Maputo zapewni nam wgląd w życie Mozambiku.

 
CENNIK LUXURY: OD 3.300 PLN (7 DNI) | CENNIK INNYCH OPERATORÓW: OD 4.100 PLN (7 DNI)