Jesteśmy organizatorem turystyki – touroperatorem. 

Posiadamy dostęp do ponad 600 tys. obiektów noclegowych na całym świecie. 

Dzięki naszym partnerom współpracujemy z 260 liniami lotniczymi. 

Nasi klienci podróżują w stawkach nawet o 30 proc. niższych niż w ogólnodostępnych ofertach na rynku turystycznym w Polsce.

KILKA SŁÓW

Jesteśmy organizatorem turystyki, którego głównym kierunkiem działań są wakacje przygotowywane indywidualnie na zlecenie. Zajmujemy się obsługą klienta biznesowego oraz indywidualnego. Naszą główną zaletą jest bardzo szeroki wachlarz propozycji, a nasi partnerzy posiadają dostęp do ponad 600 tys. obiektów turystycznych na całym świecie – w tym apartamentów, hoteli i kurortów wakacyjnych. Luxury Holiday jest także oficjalnym partnerem sieci biur Wakacyjny Świat – działającego w ramach grupy Wakacje.pl. Dzięki tej współpracy nasi klienci zyskują dostęp do kilkuset tysięcy ofert ponad 50 najlepszych touroperatorów w Polsce i w Europie.

Wraz z nami możesz polecieć w podróż życia dookoła świata, a jedynym ograniczeniem będzie Twoja wyobraźnia. Słoneczne wyspy Grecji, piaszczyste wybrzeże Hiszpanii a może wyjazd do Gruzji pod namiot? Z nami zaplanujesz wakacje za 999 PLN, a także za 999 tys. PLN. Zacznij marzyć! Zacznij podróżować… a resztę zostaw nam!

Nasi klienci mają zagwarantowaną najlepszą obsługę i najniższe ceny na rynku. Najważniejszą naszą cechą jest indywidualne podejście do każdego klienta, dzięki czemu każdy z naszych partnerów posiada swojego indywidualnego opiekuna, który zadba o niego na wszystkich etapach planowania i organizacji podróży. Począwszy od pomysłu na wyjazd, poprzez rezerwacje biletów lotniczych i organizacje zakwaterowania, a skończywszy na takich atrakcjach jakie tylko sobie wymarzysz.