Program Luxury Premium

Wiemy jak bardzo w dzisiejszych czasach, ważnym elementem naszego wypoczynku czy wyjazdów służbowych jest dobra organizacja i plan podróży – dlatego głównym filarem działalności Luxury Holiday jest program Luxury Premium – charakteryzujący się usługą Concierge, na wszystkich etapach wyjazdu.

Nasze działania rozpoczynają się na etapie „propozycji” np. gdzie można zorganizować dany wyjazd, a organizacja wykracza ponad zakwaterowanie i transport. Uczestnicy programu zyskują dostęp do bezcennej wiedzy naszych doświadczonych pracowników.

Luxury Holiday jest licencjonowanym organizatorem turystyki posiadającym wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych (CEOTiPUNPUT) Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 2149.

Jako touroperator posiadamy dostęp do stawek niedostępnych dla klientów indywidualnych, dzięki czemu nasi podróżni mogą korzystać z konkurencyjnych stawek noclegów, lotów oraz dodatkowych atrakcji (nawet 20-30 proc. taniej niż w ogólnodostępnych serwisach).

Program Luxury Premium to profesjonalne doradztwo w zakresie turystyki oraz wyjazdów służbowych, wieloletnie doświadczenie na rynku turystycznym w Polsce i na świecie, wygoda oraz poczucie bezpieczeństwa względem swojej podróży.

PROGRAM LUXURY PREMIUM

Celem programu Luxury Premium jest całościowa organizacja imprez turystycznych od A do Z:

– rezerwacja hoteli i wszelkich usług „towarzyszących”
– wynajem samochodów
– wyszukiwanie połączeń, rezerwacja biletów i współpraca z liniami lotniczymi

– wyszukiwania oraz wystawienie biletów na transport alternatywny (pociągi, autokary, promy itp.)
– kontakty z firmami ubezpieczeniowymi i wystawianie polis

– rezerwacja długoterminowych miejsc parkingowych przy wszystkich lotniskach w Polsce oraz w wybranych portach w Niemczech, Hiszpanii czy we Włoszech.
– kompleksowa pomoc w procedurze wizowej (także wystawianie wniosków)
– tworzenie rooming-list, agendy wyjazdu oraz pakietu podróży (podstawowe informacje o kierunku wyjazdu: atrakcje turystyczne, zdrowie, pogoda, waluta, etc).

Jako ciekawostkę podamy, że kompleksowa organizacja 14 dniowego egzotycznego wyjazdu trwa od kilku do kilkunastu dni i zajmuje się nią grupa od 2 do 5 osób.

Formularz zgłoszeniowy