Czy wakacje na rajskim Bali muszą być drogie?

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Przepiękne krajobrazy indonezyjskich wysp to marzenie niejednego turysty. Lazurowo krystaliczna woda, białe, piaszczyste plaże oraz palmy. Tak można w skrócie opisać wspomnienia z Bali. Jednak czy podróż do Indonezji musi być droga? Zdecydowanie nie! A wręcz może być tylko nieznacznie droższa niż wypoczynek w obleganym Egipcie czy Grecji.

Największym zmartwieniem podróżnych, którzy chcieliby wybrać się do Indonezji są wciąż bilety lotnicze. Jednak dzięki coraz to łatwiejszemu dostępowi do korzystnych taryf biletowych na lotach z Polski do Azji, podróż na rajskie Bali nie musi być wcale bardzo droga.

Loty w praktyce

W momencie pisania tego artykułu mógłbym Państwu zaoferować połączenie Ukraine International Airlines z wylotem z Krakowa. Przesiadki odbylibyśmy w Kijowie oraz Bangkoku (AirAsia). Docelowym naszym portem stałby się Denpasar – stolica prowincji Bali. Cena? 2192 PLN za osobę, za wszystkie loty na przełomie marca i kwietnia (w dwie strony).

W cenie przelotów klaruje nam się więc 7-dni w Egipcie… który według obecnych trendów turystycznych traci na popularności, a do tego przez większość podróżujących regularnie Polaków – został już dawno odwiedzony.

Jednak same loty to nie wszystko. Pozostaje organizacja zakwaterowania na rajskiej wyspie. W tej kwestii na przekór turystom wychodzi skrojona na miarę oferta Luxury Holiday, dzięki której możemy zaoferować naszym klientom stawki hotelowe dostępne wyłącznie dla touroperatorów. Preferencje dotyczące noclegu to sprawa indywidualna jednak sprawdźmy kilka potencjalnych ofert.

Gdzie spać?

W poniższym akapicie postaram się Państwu zaprezentować kilka opcji – począwszy od klasy turystycznej a kończąc na luksusowych hotelach z willami z prywatnym basenem. Loty, o których wspomniałem widnieją w rozkładzie w terminie na przełomie marca oraz kwietnia br.

W zakresie tych dat można by było zatrzymać się w 3-gwiazdkowym obiekcie Gemini Star Hotel w prowincji Kuta na Bali. Cena u naszego partnera, serwisu dla touroperatorów Hotelston.com dla 2 osób ze śniadaniem wynosi 350 PLN za 7 dni. Brzmi niewiarygodnie?

A jednak to prawda. Ceny hoteli na Bali rozpoczynają się nawet od 30 PLN/dobę, jednak jest to podstawowa wersja zakwaterowania, w standardzie turystycznym.

Fashion Hotel Legian, w prowincji o tej samej nazwie (Legian) zaoferuje nam w podanym terminie 4-gwiazdkowy standard w cenie 705 PLN/7 nocy, również dla 2 osób i również ze śniadaniem.

Dla bardziej wymagających oraz pragnących oprócz pięknych widoków, pobytu w luksusowych warunkach proponujemy 5-gwiazdkowy obiekt Aishwarya Exclusive Villas, w cenie 2230 PLN/7 dni dla 2 osób ze śniadaniem.

W ofercie? Prywatna willa z jedna sypialnią oraz własnym basenem.

Rajska wyspa w cenie zwykłych wakacji

Gdybyśmy chcieli więc podsumować nasz pobyt na Bali, w przepięknej Indonezji, to wychodzi na to, że w średnim standardzie 4-gwiazdek jesteśmy w stanie spędzić tydzień na Bali za kwotę 2550 PLN/osobę wraz z przelotami oraz hotelem ze śniadaniami.

*Zdjęcia pochodzą ze stron obiektów hotelowych oferowanych dla nas w ramach współpracy z Hotelston.com

UDOSTĘPNIJ

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Zobacz również