Podróżowanie samolotem w najdalsze krańca świata stało się czymś normalnym i powszechnym. My przedstawiamy Wam ciekawszą ofertę, niczym bilety na słynnego Titanica. Wybierz się w jeden z kilku ekskluzywnych rejsów dookoła świata… wypłyniesz z Europy, zwiedzisz wybrzeża Afryki, następnie podelektujesz się rajskimi wyspami Karaibów lub zrobisz zakupy w najlepszych sklepach w Miami. Promy, które biorą udział w rejsach wokół świata są niczym małe miasteczka… boisko do piłki, kasyna, baseny czy wykwitne restauracje. A do tego kajuta niczym pokój w hotelu. Popłyń i zapomnij o swoich problemach.

Przykładowy oferta:

Rejs wycieczkowcem Costa Magica

strona www: www.costacurises.com

13 dniowy rejs z marsylii, przez malagę, teneryfę, martynike do gwadelupy

 

 Rejsy ekskluzywnymi wycieczkowcami to najlepszy sposób na spędzenie wymarzonego urlopu w kilku miejscach świata podczas jednego pobytu.

Na pokładzie nowoczesnych wycieczkowców nie sposób się nudzić. Goście mają do dyspozycji liczne restauracje oraz bary, siłownie oraz strefę wellness, baseny, kluby muzyczne oraz kasyna.

Zakwaterowanie na pokładzie możliwe jest w 2 os. kajutach lub luksusowych apartamentach. Do dyspozycji gości są także różne pakiety wyżywienia, ustalane indywidualnie z klientem.

CENNIK LUXURY: OD 3.800 PLN (13 DNI)