Coraz więcej klientów biznesowych wybiera prywatny odrzutowiec.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Latanie od zawsze było czymś wyjątkowym, luksusowym oraz niedostępnym dla każdego. Wraz z pojawieniem się przewoźników niskokosztowych i coraz większej komercjalizacji samolotu jako środka transportu, jego prestiż bardzo podupadł. Jednak w lotnictwie pozostał jeden segment, który nadal prezentuje podniebny luksus na najwyższym poziomie.

Przewoźnicy lotniczy coraz bardziej i wymyślniej, wraz z rozwojem technicznym samolotów, zaczęli dbać o poprawę komfortu pasażerów w klasach biznes oraz pierwszej. Fotele rozkładane do pozycji łóżka, ekskluzywny wystrój wnętrz czy prywatne podniebne apartamenty – to wszystko jest dziś standardem wśród komercyjnych linii lotniczych. Jednak to prywatny odrzutowiec pozostaje nadal najbardziej luksusowym i wygodnym sposobem podróżowania, dzięki korzyścią, których nigdy nie zapewni nam tradycyjna linia lotnicza – nawet w klasie pierwszej.

Kluczową różnica pomiędzy czarterowaniem prywatnego odrzutowca, a lataniem w pierwszej klasie jest to, że latanie prywatnie wynajętym samolotem dotyczy wyłącznie osoby, która decyduje się na taki rodzaj podróży. Daje to swobodę latania tam, gdzie chcemy i kiedy chcemy, w otoczeniu specjalnie przystosowanym do indywidualnych potrzeb.

Poniżej prezentujemy kilka korzyści, których nie doświadczysz na pokładzie tradycyjnych linii lotniczych.

Ląduj bliżej miejsca docelowego

W przypadku czarteru prywatnego samolotu możemy wystartować i wylądować na dowolnym lotnisku na świecie – o ile pozwalają na to warunki techniczne portu, specyfikacja danego samolotu oraz warunki pogodowe. Jeżeli więc mieszkamy w pobliżu małego, prywatnego lotniska możemy tam swobodnie rozpocząć swój rejs – unikając tłoku w dużych, międzynarodowych portach. Tym samym więcej czasu jesteśmy w stanie spędzić w miejscu docelowym.

Marcus Zymmer | Unsplash.com
Wybierz dowolną kuchnie, której pragniesz

Niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem dobrze wysmażonego steku z wołowiny, kurczaka po tajsku czy ulubionego jedzenia zabranego na wynos – menu na pokładzie prywatnego odrzutowca zależy wyłącznie od Ciebie! Oczywiście posiłki oferowane obecnie w klasie biznes czy pierwszej są na wysokim poziomie, jednak nie mogą się one równać z dokładnie dopasowanym pod klienta menu, według jego osobistych preferencji.

Elastyczność w rozkładzie lotów

Prywatny odrzutowiec nie ogranicza nas względem godzin wylotu z danego miejsca. To także elastyczność względem trasy podróży. Możemy swobodnie dolecieć z punktu A do B, nie ograniczając się do rozkładu linii lotniczej, która niekoniecznie dane połączenie zaoferuje nam w bezpośrednim locie. Z „własnym” samolotem, unikniemy przesiadek i oczekiwania na lotnisku. A jeżeli nasze spotkanie się przedłuży? Wtedy samolot poczeka na nas, a my dojedziemy na lotnisko bez zbędnego stresu.

Indywidualne preferencje dotyczą samolotu

Klient decyduje o tym, jaka maszyna ma zostać dla niego wyczarterowana. Czy będzie to samolot 7-osobowy czy 14-osobowy zależy od indywidualnych potrzeb i wymagań. Firmy zajmujące się czarterem prywatnych odrzutowców oferują szeroki wybór dostępnych samolotów, w zależności od liczby miejsc, zasięgu czy preferowanego wyposażenia na pokładzie.

ValiGreceanu | Pixabay.com
Intymność, wśród swoich pasażerów

O tym, kto znajdzie się na pokładzie wynajętego samolotu decyduje tylko i wyłącznie klient. Bez płaczących dzieci czy niesfornego pasażera siedzącego na fotelu obok – to wszystko zapewnia prywatny samolot. To także doskonałe miejsce, aby nie przerywać swojej pracy i np. podczas lotu odbyć biznesowe spotkanie.

UDOSTĘPNIJ

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Zobacz również

Czy wakacje na rajskim Bali muszą być drogie?

Przepiękne krajobrazy indonezyjskich wysp to marzenie niejednego turysty. Lazurowo krystaliczna woda, białe, piaszczyste plaże oraz palmy. Tak można w skrócie opisać wspomnienia