Kochasz nurkować? Pływać wśród delfinów i pięknych kolorowych ryb? A może chcesz podziwiać z bliska rafę koralową? Z nami zejdziesz pod wodę w najlepiej przystosowanych do tego miejscach na całym świecie, obserwując podwodną faunę z bliska. Wolisz pozostać za szybą? Proponujemy nocleg w nowo otwartym podwodnym hotelu zlokalizowanym na egzotycznych Malediwach… tu po obudzeniu nie zobaczysz tradycyjnego widoku zza okna. Przeszklona sypialnia pozwoli na obserwacje podwodnej natury z poziomu łóżka.

Przykładowy ośrodek z oferty:

SHANGRI-LA BOUTIQUE BED & BREAKFAST 4*
Adres: 29 Sticky Toffee Lane, West Bay 

Kajmany

Hotel Shangri-La Boutique Bed & Breakfast znajduje się w mieście West Bay i został zlokalizowany przy jeziorze. Obiekt znajduje się 3 minuty od takich atrakcji jak przystań Dolphin Cave oraz 7 minut od gospodarstwa Turtle Cayman. 

Hotel został urządzony w iście domowym wystroju, oferując 10 klimatyzowanych pokojów. Oprócz zakwaterowania do dyspozycji gości jest odkryty basen oraz wanna z hydromasażem.

Na wyspach znajdziemy przejrzystą, spokojną oraz ciepłą wodę. Te wszystkie atrybuty spowodowały, że Kajmany stały się jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc do nurkowania na świecie.

 
CENNIK LUXURY: OD 6.600 PLN (7 DNI) | CENNIK INNYCH OPERATORÓW: OD 8.500 PLN (7 DNI